ABOUT GENPA

1978 yılında ticaret merkezi olarak faaliyet göstermeye başlayan GENPA, 1965 yılından bu yana Dr. Zeynel Abidin Erdem öncülüğünde faaliyet gösteren grup şirketi ERDEM GRUP'a aittir. Marka, GSM teknolojisinin gelişiyle kapılarını iletişim dünyasına açmıştır. 1993 yılında Türkiye. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin dağıtımında öncü olan GENPA Telekomünikasyon, grup içindeki lider konumunu sürdürmektedir.

Üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirket olma vizyonunu gerçekleştirmeyi hedefleyen GENPA; teknolojideki tüm yenilikler, ürünler ve hizmetler için müşterilerine sürekli gelişen bir iş modeli, hızlı hizmet, yüksek kalite ve uygun fiyatlar sunma misyonu ile.

Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, LG, Microsoft, Nokia, Oppo, Realme, Reeder, Samsung, TP-Link, Xiaomi, Vestel mobil ve tablo markalarının Türkiye distribütörlüğü ve perakende satış şirketi olmanın yanı sıra ; GENPA, Turkcell desteğiyle Apple iPhone cep telefonları, iPad ve aksesuarlarının toptan, perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetlerini de vermektedir.

Turkcell'in distribütörü olarak Turkcell SIM kart ve Yedek SIM Kart hizmetleri vermektedir. Ayrıca Avrupa'nın en önemli aksesuar markası olan Cellular Line'ın da tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

GENPA tarafından tanıtımı ve satışı yapılan tüm ürünlere www.genpa.com.tr adresinden veya 0212 359 0 359 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir. İstanbul, İzmir ve Adana'da bölge satış ofisleri bulunan GENPA, geniş bir alana sahiptir. 1000'den fazla satış noktası, 500'ün üzerinde Turkcell bayisi ve tüm ülkeyi kapsayan geniş bir dağıtım alanına sahip hizmet.

GENPA'nın İstanbul (Avrupa ve Asya), Adana, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 6 noktada Satış Sonrası Hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen ve yüksek teknoloji ürünü donanıma sahip GENPA; Apple TV, Apple Watch, Apple iPhone, iPad, Beats, Cellularline, Infinix, Oppo, PanzerGlass, Realme, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Xiaomi ve Vivo.

GENPA, Interpromedya'nın "Türkiye'nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi" 2018 verilerine göre toplam satış cirosu ile genel sıralamada 9. sırada yer aldı.

Bayilerini ve yerleşik müşteri kitlesini en önemli varlıkları olarak gören GENPA, global standartlara dayalı sürekli iyileştirme için bir kalite politikasına sahip olup, gençlerinden aldığı güçle farklı, yaratıcı çözüm ve ürünlerle güvenilirliğini ve markasını geliştirmeye devam etmektedir. inisiyatif almaları ve yetkinliklerini sürekli geliştirmeleri için desteklenen dinamik çalışanlar.

%100GüvenliAlışveriş
%100
Güvenli
Alışveriş
TürkiyeDistribütörü Güvencesiyle
Türkiye
Distribütörü
Güvencesiyle
OrijinalÜrünGarantisi
Orijinal
Ürün
Garantisi
İadeDeğişimGarantisi
İade
Değişim
Garantisi
OnlineCanlıDestek
Online
Canlı
Destek
KapıdaÖdemeGarantisi
Kapıda
Ödeme
Garantisi
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Turkcell
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Cellularline
 • Genpa anlaşmalı firmalar - infinix
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Apple
 • Genpa anlaşmalı firmalar - iPad
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Oppo
 • Genpa anlaşmalı firmalar - PanzerGlass
 • Genpa anlaşmalı firmalar - vivo
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Xiaomi
 • Genpa anlaşmalı firmalar - ZTE
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Realme
 • Genpa anlaşmalı firmalar - Reeder
Genpa anlaşmalı firmalar - Axess Genpa anlaşmalı firmalar - Bonus Genpa anlaşmalı firmalar - Finans Genpa anlaşmalı firmalar - Maximum Genpa anlaşmalı firmalar - Paraf Genpa anlaşmalı firmalar - Vakıfbank Genpa anlaşmalı firmalar - word
Genpa anlaşmalı firmalar - Master Card Secure Genpa anlaşmalı firmalar - Verfied by Visa Genpa anlaşmalı firmalar - Master Card Genpa anlaşmalı firmalar - Visa Genpa anlaşmalı firmalar - Maestro Genpa anlaşmalı firmalar - Visa Electron Genpa anlaşmalı firmalar - American Express Genpa anlaşmalı firmalar - BKM Express